„Włoskie wakacje” to film, którego akcja toczy się niespiesznie. Momentami jest zabawnie, momentami melancholijnie, dlatego obraz określony został jako komediodramat. Jest to z pewnością wspaniała, ciepła opowieść dla całej rodziny, której głównym tematem są relacje rodzinne oraz wiara, że wszystko można zawsze zacząć od nowa. Gdzie obejrzeć film i dlaczego warto?

tablet photo

O czym są „Włoskie wakacje”?

We „Włoskich wakacjach” mamy ojca i syna, Roberta i Jacka, których grają Liam Neeson i Micheál Richardson – w rzeczywistości pozostający w takich samych relacjach rodzinnych, bo to ojciec i syn. W realnym życiu panowie mają jednak dobre stosunki, podczas gdy ich filmowi bohaterowie może nie są ze sobą skłóceni, jednak nie ma też między nimi szczególnej więzi. Kontaktują się sporadycznie, a cieniem na ich relacji położyła się śmierć żony Roberta, a matki Jacka. Panowie spotykają się, gdy Jack potrzebuje pieniędzy i wpada na pomysł sprzedania rodzinnej posiadłości we Włoszech, w Toskanii. Niewielkie miasteczka, malownicze krajobrazy, gościnni ludzie i pyszne jedzenie – tak krótko można scharakteryzować tą okolicę. Dom okazuje się zrujnowany – wymaga gruntownego remontu, co zajmie sporo czasu. Robert i Jack spędzają więc ze sobą więcej czasu niż początkowo zakładali, a przy okazji wchodzą w różnorakie relacje – choćby z pomocnymi sąsiadami, którzy ofiarowują się pomóc w jego naprawie. „Włoskie wakacje” to film dla całej rodziny, który pokazuje, że nigdy nie jest za późno na zmiany i że czasem mogą one być bardzo zaskakujące oraz bardzo duże.

Gdzie obejrzeć „Włoskie wakacje”?

Kto pragnie poznać losy Roberta i jego syna, a także zachwycić się włoskimi krajobrazami, może obejrzeć „Włoskie wakacje” online. To film z 2020 roku, którego reżyserem jest James D’Arcy. Zdobył wiele pochlebnych opinii i zapewne zdobędzie ich jeszcze więcej. To spokojna opowieść na leniwe popołudnie, która nawet w chłodniejszym okresie roku rozgrzeje serca i przypomni o wakacjach. Wspaniałe widoki sprawią zaś, że każdy widz odczuje ochotę na odwiedzenie właśnie Włoch. Gdzie obejrzeć „Włoskie wakacje”? Najlepiej online! Film jest emitowany w legalnej telewizji internetowej, więc dostęp do niego jest bardzo prosty. Jest to jednocześnie niezwykle wygodny sposób oglądania, jako że można włączyć w dowolnej chwili komputer czy smartfon i włączyć wybrany obraz. We „Włoskich wakacjach” z pewnością wiele osób się zakocha i będzie do tego filmu wielokrotnie wracać w przyszłości! Obraz spodoba się tak młodszych, jak i starszym widzom. Każdego pozytywnie nastroi na przyszłość!