Timberland – ikona amerykańskiego stylu

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek – szczególnie w perspektywie obuwia – jest Timberland. Swoją rozpoznawalność zawdzięcza przede wszystkim charakterystycznym, jasnobeżowym butom zimowym, które przebojem wdarły się na rynek – szczególnie w subkulturach około hiphopowych. Nie da się jednak pominąć kolekcji ubrań od Timberland, które swego czasu stanowiły absolutny top trend na całym świecie.
Nie ukrywając, tożsamość marki na pewien czas wygasła, jednak jakiś czas temu powróciła na rynek z ogromnym impetem. Dziś, nowe kolekcje Timberlanda cieszą się niesamowitym zainteresowaniem, a marka jest możliwa do zdobycia we wszystkich najlepszych sklepach odzieżowych oraz obuwniczych.

Timberland – przede wszystkim trwałość

Charakterystycznymi cechami tej marki są przede wszystkim trwałość i stonowanie. Nie da się ukryć, że wszystkie projekty Timberland są ukierunkowane na funkcjonalność w połączeniu z elegancją. Ta forma kreowania odzieży i obuwia ma wielu sympatyków na całym świecie. Wysokiej jakości materiały wykorzystywane do produkcji koszulek oraz kurtek są niesamowicie odporne na codzienną eksploatację, zaś ciekawe, patentowane materiały wierzchnie do produkcji obuwia są odporne na przemoczenie oraz brud.

Wykorzystanie wysokiej klasy materiałów w połączeniu z wieloletnimi patentami pozwala na ciągłą realizację idei marki, a tym samym jej tożsamości w perspektywie globalnej.

Gdzie kupić Timberland w Polsce?

Jak już padło wyżej, marka Timberland jest niezwykle rozpoznawalna na całym świecie – również w Polsce. Prawdę mówiąc, można znaleźć ją w niemal każdym sklepie odzieżowym, jak również sklepie z butami https://bluestilo.com/buty-wysokie-meskie, jednak ceny są proporcjonalne do jakości. Nie da się ukryć, że możliwość kupna produktów Timberland w niskiej cenie jest prawdziwą okazją, dlatego warto na bieżąco obserwować oferty galerii handlowych i sklepów internetowych.

Słynne buty, tzw „Timberlandy” przeszły szybko do kanonów mody współczesnej. Czy Timberland szykuje jeszcze jakieś równie udane projekty? Czas pokaże, z pewnością jest na co czekać.

Źródło: https://bluestilo.com