Gdzie oglądać serial „Ślepnąc od świateł” online?

Nowy serial kryminalny dostępny już na platformach telewizji internetowej. „Ślepnąc od świateł” odcinki już w internecie.

Styl warszawskich ulic. Od książki do realizacji serialu „Ślepnąc od świateł”

Serial „Ślepnąc od świateł” powstał na podstawie twórczości pisarza Jakuba Żulczyka (jest on też współautorem scenariusza). Autor powiedział, że akcja książki mogła rozgrywać się tylko w Warszawie i tak też jest w serialu. Jest to pierwsze podejście do adaptacji poczytnego pisarza. Wszystkie odcinki serialu „Ślepnąc od świateł” są już dostępne w dystrybucji internetowej w serwisach streamingowych i Video on Demand.

Światła wielkiego miasta i nocne życie w stolicy

Młody chłopak z Mazur przyjeżdża do miasta stołecznego, aby podjąć studia na Akademii Sztuk Pięknych. Życie jednak weryfikuje jego plany i łatwiej jest zostać dilerem kokainy na warszawskich ulicach. To właśnie krótki opis enigmatycznego bohatera serialu „Ślepnąc od świateł” – Jakuba. Czemu krótki? Bo tak naprawdę nic więcej nie jesteśmy w stanie o nim powiedzieć. Bohater jest niesamowicie lakoniczny, ale także celny w swoich słowach. Jak na branżę, w której „pracuje” wiedzie bardzo spokojne życie, nie interesuje się nim policja, konkurencja, no sielanka. Wszystko ulega diametralnej zmianie, gdy staje się posiadaczem sportowej torby z trefną, różową kokainą, której poszukuje dawno niewidziany w stolicy gangster. Na płaszczyźnie sennej główny bohater też nie ma spokoju, gdyż prześladują go koszmary. Czy uda mu się poradzić z wszystkimi problemami?

„Ślepnąc od świateł” czy ma szansę spodobać się internautom?

Bez wątpienia. Produkcja jest naprawdę solidna i trzyma wysoki poziom od pierwszego do ostatniego odcinka. Autorom scenariusza (Jakubowi Żulczykowi i Krzysztofowi Skoniecznemu) w dużym stopniu udało się przenieść gęsty klimat książki. Początkujący aktor Kamil Nożyński świetnie sprawdza się w roli małomównego Jakuba, zresztą to jego debiut ekranowy. Hipnotyzujące kadry i świetna ścieżka dźwiękowa to także mocne elementy serialu „Ślepnąc od świateł”. Koniecznie musisz go zobaczyć!

Przegapiłeś premierę telewizyjną? Gdzie znaleźć miniserial „Ślepnąc od świateł”?

Od premiery telewizyjnej minęło kilka dobrych miesięcy, jednak nie wszystko stracone – serial „Ślepnąc od świateł” można zobaczyć w internecie. W swoich zasobach serwisy telewizji internetowej udostępniają serial bez ograniczeń, z dowolnego miejsca na świecie. W pole wyszukiwarki internetowej wpisz '„Ślepnąc od świateł” odcinki’ a twoim oczom ukaże się kilka serwisów, które mają serial w swoich zasobach. Już możesz oglądać ulubioną produkcję, wystarczy tylko telefon lub laptop albo też telewizor z funkcją smart tv.

Jakie telewizje internetowe sprawiają, że dostęp do serialu „Ślepnąc od świateł” jest jeszcze prostszy?

Dostęp do cyfrowych treści jeszcze nigdy nie był tak łatwy! Wystarczy Ci tylko odpowiednie urządzenie (chociażby telefon, laptop czy telewizor ze smart tv) oraz dostęp do internetu. Dzięki temu możesz się cieszyć serialem „Ślepnąc od świateł” na jednej z wielu platform telewizji internetowej czy Video on Demand. Przykładem tego typu może być IPLA, gdzie w prosty sposób, w kilku krokach uzyskasz dostęp do ulubionych filmów i seriali. Jest tam też twój ulubiony serial „Ślepnąc od świateł”. Robisz klik i możesz oglądać!

Leave a Reply