Cena aplikacji Polsat Box Go

Dzięki łączeniu serwisów i aplikacji, dotychczas znany nam Cyfrowy Polsat zmienił nazwę na PolsatBoxGo, a wszystkie treści będą dostępne online zarówno na telewizorach, jak i nośnikach mobilnych. Teraz ty decydujesz, gdzie i kiedy będziesz oglądać swoje ulubione kanały. Wszystko to w przystępnej cenie, dostępnej dla każdego. Co prawda możemy korzystać z Polsat Go, który jest bezpłatny dla każdego, ale dlaczego nie możemy chcieć więcej i za małą opłatą cieszyć się nieograniczoną swobodą mając PolsatBoxGo?

Czy aplikacja Polsat Box Go jest płatna?

Aplikacja i serwis Polsat Box Go nie jest darmowa, a za wybrane przez nas pakiety trzeba uiścić opłatę. Nie jest ona jednak wygórowana i praktycznie dostępna dla każdego. Nie jesteśmy zobowiązani umową abonamentowa i sami wybieramy, ile miesięcy chcemy korzystać z pakietu. Możemy też liczyć na promocje, które mają nas zachęcić do wyboru tej, a nie innej opcji telewizji internetowej. Natomiast dotychczasowi użytkownicy abonamentu Cyfrowego Polsatu, oraz Ipla, czyli od teraz Polsat Box Go będą posiadali nieograniczony dostęp do nowych pakietów i nie będzie to wymagało dodatkowych aktualizacji. Pakiety Polsat Box Go Premium i Polsat Box Go Sport można wykupić tylko na miesiąc i nie są one przerywane reklamami. Polsat Box Go Sport aktualnie jest w promocyjnej cenie 40 zł miesięcznie i obejmuje najpopularniejsze kanały TV w tym europejskie ligi, Ligę Mistrzów UEFA, jak i inne najważniejsze wydarzenia sportowe. Polsat Box Go Premium oferowany jest w równie atrakcyjnej promocyjnej cenie 30 zł miesięcznie, a w nim ponad 100 kanałów, filmowe hity, seriale, bajki, oraz programy rozrywkowe, dokumentalne i edukacyjne. Promocja ma jednak określony czas, po jej wygaśnięciu cena będzie wynosić 40 zł miesięcznie. PolsatBoxGo HBO w cenie 25 zł miesięcznie oferuje dostęp do wszystkich kanałów HBO. Dostępne są również 2 pakiety dla osób mieszkających poza granicami Polski, czyli Polonia za 45 zł miesięcznie i Fortuna Liga 1 za 30 zł miesięcznie. Za każdy wybrany pakiet płacimy osobno.

Wystarczy dostęp do sieci internetowej

Od 1 września jest już dostępny dla wszystkich Polsat Box Go oraz VOD. Musimy pobrać aplikację Polsat Box Go lub polsatboxgo.pl. Polsat Box Go zastępuje znane nam dotychczas serwisy Ipla oraz Cyfrowy Polsat Go. Pomysł na serwis Polsat Box Go jest taki, że ma być dostępny dla każdego niezależnie, czy ma wykupiony abonament Polsat Box czy nie. Polsat Box Sport Go oraz Polsat Box Go Premium, to dwa proste pakiety dostępne wszędzie tam, gdzie jest Internet bez zobowiązań i umów. PolsatBoxGo to platforma zapewniająca tysiące godzin rozrywki dla całej rodziny. Najlepsze filmy i seriale w zasięgu ręki. Wielkie sportowe wydarzenia, które możesz celebrować w gronie najbliższych, nawet jeżeli niespodziewanie znajdziecie się w zupełnie innym miejscu niż planowaliście.

Leave a Reply